Muzikál DĚTI RÁJE

 

Dne 6. května v music hall Pyramida Praha – Holešovice

 

 

            ZO OSŽ Mladá Boleslav, ve spolupráci s organizačními složkami  zaměstnavatelů Vás zve na nejnovější muzikál.

 

Parta maturantů, na konci 80. Let, tráví svůj volný čas po diskotékách. Těm kralují velcí frajeři – „dýdžejové“ Tom a Stanley (SagvanTofi, Lukáš Vaculík, Braňo Polák a Martin Zounar). Jen romantik Michal (František Pytloun, Tomáš Löbl), který píše básničky a skládá písničky, se kolektivu vymyká a je terčem jejich posměchu. Michalovu lásku ke spolužačce Evě (Petra Doležalová, Michaela Sejnová) překazí intriky její kamarádky Kájiny (Martina Cerhová, Hana Kubinová). Po dvaceti letech se Eva (Míša Nosková, Šárka Marková znovu setkává se svou první velkou láskou Michalem (Bořek Slezáček, Peter Veslár) a nekonečný milostný příběh se vrací v podobě sblížení její dcery Báry (Tereza Aster Vágnerová, Genny Ciatti) a Michalova syna Mickeyho (Michael Foret, Petr Poláček). 

 

Důvěrně je znáte. Buď to byly písničky vašeho mládí, nebo mládí vašich dětí či rodičů. Nestárnou, jsou tady pořád. Možná vás i štvou, ale určitě je zbožňuje někdo, koho znáte. Samy si říkaly o muzikál. Tak jsme to zkusili!

Písničky Františka Janečka, Michala Davida, Zdeňka Bartáka a skupiny Kroky hrají v muzikálu Sagvana Tofiho hlavní roli. Možná je tenhle příběh, který začal na diskotéce v 80. letech i vaším příběhem. Trocha romantiky, maličko nostalgie, humor, zábava, ale i nadhled. Mládí bez ohledu na to, kolik vám dneska je. Čas na blbnutí je vždycky, zvlášť když k tomu hrají Decibely lásky, Poupata, Nonstop, Největší z nálezů a ztrát, Pár přátel, Každý mi Tě lásko závidí a další ze třiceti legendárních písní.

Režie se ujal Petr Novotný, renomovaný muzikálový režisér, jehož inscenace se staly legendami. Za všechny jmenujme Jesus Christ Superstar, Les Misérables – Bídníci nebo Miss Saigon.

 

DOPRAVA  A CENA:

 

16.30   odjezd od žst. Česká Lípa hl.n.

17.30   odjezd od žst. Mladá Boleslav hl.n.

19.00   začátek představení

večerní návrat do Ml. Boleslavi a Č.Lípy

 

 

Doprava zdarma.

Vstupenka  600 Kč – pro rodinné příslušníky a nečleny OSŽ Mladá Boleslav

                   300 Kč – pro členy OSŽ Mladá Boleslav

 

Objednávky volejte:

Česká Lípa:        Jana Herčíková  737 247 752

Mladá Boleslav:  Linda Lišková    737 247 701